Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

   W Decoupage modną techniką stała się tzw. technika serwetkowa. Jest to technika polegająca na pokrywaniu odpowiednimi serwetkami zawierającymi rożne wzory lub motywy graficzne (posiadamy takie w ofercie) lub własnych wydruków na powierzchnię (np. szkło, drewno itp.), które następnie pokrywa się rożnymi preparatami oraz lakierami które w zależności od typu oraz przeznaczenia preparatu pozwalają na osiąganie przeróżnych efektów zmieniając wygląd grafiki. Dzięki czemu można osiągnąć takie efekty jak wtopienie w element na który się nanosi obraz, postarzyć nanoszony obraz, zrobić wrażenie wklęsłego, wypukłego obrazu lub inne w zależności od umiejętności artysty oraz użytych środków i ich kombinacji.


Dekupaż zwany również decoupage to technika zdobnicza która polega na nanoszeniu lub naklejaniu wzoru wprost na odpowiednio przygotowaną powierzchnię oraz używaniu odpowiednich środków w celu otrzymania odpowiedniego efektu wizualnego, od postarzania po inne ciekawe efekty wizualne.