Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

ELF Pruszcz Gdański sklep szkolny, artykuły do szkoły Wyprawka szkolna

 

Posiadamy szeroki wybór asortymentu szkolnego dla uczniów każdej klasy oraz studentów. Jeśli potrzebują Państwo skompletować wyprawkę szkolną lub w trakcie roku szkolnego uzupełnić niezbędne wyposażenie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą artykułów dla uczniów. Niezależnie czy potrzebują Państwo wyposażenia na lekcje matematyki, polskiego, geografii, plastyki, muzyki, wf-u, chemii, religii, przyrody, itp. w naszej ofercie znajdą Państwo coś dla siebie.

Oferujemy Państwu plecaki i tornistry szkolne oraz młodzieżowe wielu producentów, w tym TopGal, Top Model i innych, a także szeroką gamę piórników, od tradycyjnych po łódeczki, zarówno z wyposażeniem jak i bez.

W naszej ofercie znajdą państwo przyborniki i podkładki na biurka, globusy, mikroskopy, lunety, lupy, mapy, przyborniki oraz wiele innych elementów pomocnych w nauce.

Posiadamy szeroką gamę artykułów piśmienniczych, od długopisów zwykłych i żelowych, cienkopisów, ołówków zwykłych i automatycznych po zakreślacze, flamastry, mazaki, korektory, markery, farby, kredy do tablic, kleje, tusze, wkłady do długopisów i ołówków automatycznych oraz znacznie więcej.

Oferujemy Państwu wszystko co będzie niezbędne na lekcje plastyki. Szeroki wybór farb i pędzli wszelkiego rodzaju, pasteli, bibuł, bloków, kredek, krepy, brystoli itp. aż po glinę, masę papierową, modelinę, plastelinę i inne artykuły plastyczne.

W naszej ofercie posiadamy również zeszyty nutowe oraz specjalistyczne, instrumenty muzyczne w tym flety, kastaniety, bębenki i inne.

W naszej ofercie poza artykułami dla uczniów znajduje się również asortyment dla nauczycieli.

Posiadamy zeszyty wszelkiego rodzaju, w kratkę, linię, czyste, techniczne, nutowe, do religii, specjalistyczne, kołonotatniki, notesy itp.

Posiadamy również inne nietypowe produkty dla uczniów oraz studentów, od bidonów i pudełek śniadaniowych aż po czepki na basen czy worki na kapcie.

Dobrze dobrany plecak czy tornister z pewnością zapewni dziecku nie tylko satysfakcję ale również komfort. W dzisiejszych czasach nasze pociechy dźwigają stanowczo zbyt wiele książek, dlatego dobrze dobrany tornister pozwoli na większy komfort naszego dziecka w trakcie nauki szkolnej.

Zobacz cały artykuł