Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

ELF Pruszcz Gdański sklep dla artystów i plastyków Artykuły dla Artystów, Plastyków, Twórców rękodzieła

 

Oferujemy artykuły dla Artystów i Plastyków wszelkiego rodzaju. Posiadamy szeroką gamę asortymentu który pomoże w tworzeniu rękodzieła różnymi metodami artystycznymi, od decoupage, przez quilling, po pozłotnictwo czy malarstwo. Zapraszamy twórców rękodzieła, plastyków, malarzy i każdej maści artystów którzy poszukują niezbędnych akcesoriów.

Oferujemy Państwu szeroki wybór farb oraz akcesoriów malarskich, w tym sztalugi, podobrazia, pędzle rożnych rodzajów i marek oraz wiele więcej.

W naszej ofercie znajdują się produkty artystyczne przeznaczone dla rożnych technik artystycznych oraz akcesoria pomocnicze.

Posiadamy akcesoria do linorytu, dłuta, szpachelki, glinę, masę papierową i inne podobne produkty.

Oferujemy szeroką gamę bloków, ołówków, węgli i kredy rysunkowej, teczki oraz tuby na rysunki itp.

Dla artystów chcących urozmaicić swoje arcydzieła posiadamy szeroką gamę elementów ozdobnych, zarówno w woreczkach, styropianowych, piórka ozdobne oraz wiele innych przeróżnych elementów dekoracyjnych, od brokatu po nietypowe produkty.

Umożliwiają w łatwy oraz szybki sposób nadać unikalną fakturę oraz kształt, posiadają wiele wzorów i kształtów.

Posiadamy wiele produktów z dziedziny artystycznej oraz staramy się wprowadzać nowe do naszej oferty, zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia nas w sklepie.

Jeśli posiadają Państwo dzieci które przejawiają zdolności artystyczne, posiadamy w ofercie również zestawy dla dzieci które rozwijają kreatywność.

Dekupaż zwany również decoupage to technika zdobnicza która polega na nanoszeniu lub naklejaniu wzoru wprost na odpowiednio przygotowaną powierzchnię oraz używaniu odpowiednich środków w celu otrzymania odpowiedniego efektu wizualnego, od postarzania po inne ciekawe efekty wizualne.

Zobacz cały artykuł

Papieroplastyka, bo tak inaczej można nazwać Quilling, to nic innego jak cienkie paski papieru zwinięte w spirale dzięki którym można tworzyć przeróżne arcydzieła plastyczne lub wykorzystać je w innych projektach do ich urozmaicenia.

Zobacz cały artykuł

Każdy artysta który zajmuje się rzemiosłem polegającym na pokrywaniu podłoża rożnymi metalami zna tę technikę która pozwala na osiąganie ciekawych efektów artystycznych. Oferujemy Państwu akcesoria oraz materiały dzięki którym będą mogli Państwo pracować z techniką pozłotnictwa.

Zobacz cały artykuł

Profesjonalne pastele dla artystów to ważny element każdego artysty który tworzy swoje dzieła z ich wykorzystaniem. Zarówno pastele suche jak i twarde dobrze dobrane zapewnią osiągnięcie zamierzonego efektu artystycznego.

Zobacz cały artykuł