Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

ELF Pruszcz Gdański sklep biurowy Artykuły do Biura i Firmy

 

Oferujemy artykuły biurowe wszelkiego rodzaju. Posiadamy szeroką gamę asortymentu zarówno biurowego i papierniczego w tym druki akcydensowe, litery samoprzylepne, tabliczki informacyjne, papiery wszelkiego rodzaju, gilityny, dziurkacze, zszywacze, materiały do bindownic, akcesoria do pisania, materiały eksploatacyjne do kas, drukarek, metkownic, kalkulatory, tusze do stempli i pieczątek itp. duży wybór segregatorów, papierów ozdobnych oraz znacznie więcej artykułów biurowo-papierniczych.

Posiadamy szeroki wybór artykułów biurowych wspomagających organizację dokumentów. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór segregatorów wraz z wszelkimi potrzebnymi akcesoriami w tym obwoluty, koszulki, przekładki do segregatorów, teczki na dokumenty, skoroszyty, zszywacze, dziurkacze oraz znacznie więcej.

W naszej ofercie znajdują się papiery oraz folie wszelkiego rodzaju, od standardowych ryz papieru A4 po niestandardowe jak papiery wizytówkowe rożnych gramatur oraz wiele innych. Ponadto oferujemy folie zarówno do laminatorów, faksu, samoprzylepne, do drukarek itp. a także inne produkty papiernicze.

Oferujemy szeroką gamę artykułów do archiwizacji, począwszy od pudeł archiwizacyjnych, spinaczy i teczek akt osobowych po szuflady na dokumenty i inne artykuły wspomagające archiwizację dokumentów.

Zapewnimy Państwu artykuły niezbędne w codziennej pracy biurowej, w tym zszywki do zszywaczy, tusze do pieczątek i drukarek, tonery, spinacze biurowe, gumki recepturki, długopisy i wkłady, kalki, koperty, baterie, akumulatorki, płyty DVD, CD, okładki, ręczniki papierowe i papier toaletowy, siatki zrywki, taśmy do metkownic, folie stretch, tasmy, klipy, pinezki oraz inne niezbędne artykuły.

Oferujemy Państwu materiały eksploatacyjne do Kas fiskalnych, Drukarek, Metkownic, Laminatorów, Bindownic oraz innych urządzeń biurowych. W naszej ofercie znajdują się rolki do kas fiskalnych i kalkulatorów z drukarenkami, tusze oraz tonery do drukarek komputerowych, taśmy do metkownic oraz znacznie więcej materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych.

W naszej ofercie znajdują się również literki samoprzylepne rożnych rozmiarów oraz kolorów a także tabliczki informacyjne na wiele okoliczności. Dzięki literom samoprzylepnym będą mogli Państwo samodzielnie oraz łatwo stworzyć dowolny napis na budynku, samochodzie lub innym obiekcie, stworzyć szyld reklamowy lub inny element w zależności od potrzeby.

Oferujemy Państwu druki akcydensowe wszelkiego rodzaju, od druków faktur rożnego typu, przez druki bankowe, kasowe, delegacyjne, dowody wewnętrzne i magazynowe, ewidencje, lekarskie, listy płac, magazynowe, pracownicze, rachunki, umowy, żywnościowe, dzienne zestawienia aż po druki dla kierowców, lekarzy, sklepów, bibliotek, taksówkarzy, rolników, przedszkoli, gastronomii, bibliotek, urzędów, wynajmu i inne.

W naszej ofercie znajdują się również inne produkty biurowe, papiernicze, dla sklepów i firm oraz eksploatacyjne, zarówno podstawowe jak i peryferyjne. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w sklepie oraz do przejrzenia galerii na naszej stronie internetowej.

Oferujemy Państwu druki akcydensowe praktycznie na każdą okoliczność. Odpowiednio przygotowane oraz zgodne z przepisami druki usprawnią Państwa pracę oraz pozwolą zaoszczędzić kłopotów w przyszłości.

Zobacz cały artykuł

Każde biuro oraz firma potrzebuje niezbędnych akcesoriów, począwszy od tuszy lub tonerów do drukarki, przez zszywacze i dziurkacze po niszczarki. W dzisiejszych czasach trudno jest ogarnąć sprawy biurowe bez niezbędnego wyposażenia biurowego, zwykły długopis oraz kartka papieru już nie wystarczają choć nadal stanowią niezbędny element wyposażenia.

Zobacz cały artykuł

W każdej firmie ważnym elementem jest odpowiednie zadbanie o archiwizacje dokumentów, od faktur po akta osobowe pracowników. W naszej ofercie dostępnych jest wiele akcesoriów które pomogą usprawnić organizację oraz archiwizację dokumentów w Państwa firmie.

Zobacz cały artykuł