Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

  Sklep ELF
  ul. Niepodległości
  ( Obok bloku nr 1 )
  83-000 Pruszcz Gdański

  Pomorskie, Polska

  Dane kontaktowe
  ∗∗ Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ∗∗
  ∗∗ Zapraszamy do odwiedzenia nas w sklepie ∗∗

  Telefon: (58) 683-04-14
  Tel. Kom.: 883-200-232
  GPS:   54.260239,   18.632297

  Serdecznie zapraszamy
  od pn. do pt. od 9:00 do 18:00.
  sob. od 9:00 do 14:00.


Nie jesteśmy sklepem internetowym i nie prowadzimy sprzedaży przez internet, strona prezentuje ofertę sklepu tradycyjnego (stacjonarnego). W celu dokonania zakupów zapraszamy do odwiedzenia nas w sklepie.


Wyświetl większą mapę

Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla swojego dziecka lub po prostu zabawki czy gry planszowej, szykujesz wyprawkę do szkoły, poszukujesz asortymentu biurowego lub druków akcydensowych do biura lub firmy czy potrzebujesz narzędzi artystycznych lub chcesz stworzyć reklamę za pomocą literek samoprzylepnych to idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do przejrzenia galerii towarów, pomoże ona zapoznać się z oferowanym asortymentem, jeśli czegoś nie ma w galerii prosimy o kontakt. Nie wszystkie towary oferowane w sklepie są publikowane na stronie. Posiadamy szeroki wybór asortymentu z wielu kategorii, strona pomoże w zapoznaniu się z zakresem oferowanego przez nas asortymentu.