Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

   Malowanie oraz rysowanie może być nie tylko świetną zabawą, pobudza również wyobraźnię dziecka oraz pozwala wkroczyć dziecku w świat jego wyobraźni. Prosty rysunek na kartce narysowany kredkami czy ołówkiem jak i dziecięce arcydzieło namalowane farbkami w przyszłości może stanowić wspaniałą pamiątkę oraz tematy do dyskusji na imprezach urodzinowych dziecka gdy to podrośnie. Należy pamiętać że dzieci rysują po swojemu, i zawsze starają zrobić to jak najlepiej według własnego pomysłu, dlatego nie powinno się krytykować dziecka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby delikatnie poradzić dziecku co można zrobić inaczej lub porozmawiać o stworzonym przez naszą pociechę obrazku co pozwoli również bardziej zacieśnić relacje oraz da większą wiedzą o zainteresowaniach naszego dziecka.


Często zapomina się że malowanie rysunków przez dziecko może być również świetną zabawą, dlatego warto zachęcać nasze dzieci do kreatywnego spędzania czasu również przy tej formie zabawy.