Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

   Dlaczego warto grać w gry planszowe? Ponieważ łączą ludzi oraz rozwijają przeróżne zdolności. Gry planszowe tak samo jak gry komputerowe dzielą się na wiele kategorii, są gry planszowe w których liczy się głównie szczęście lub zręczność, takie gdzie liczy się wiedza lub inteligencja, ale również spostrzegawczość czy refleks. W przypadku gier planszowych każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, ponadto gra wraz ze znajomymi czy rodziną pozwala zacieśnić relacje oraz jest dobrym pretekstem do wspólnego spędzania wolnego czasu który w zależności od gry może również przy okazji zabawy przynieść walory edukacyjne. Jednak najważniejsze to aby dziecko dobrze się bawiło i wyniosło z gry pozytywne wspomnienia.


Gry od wieków fascynują, przykładem takim są szachy, królewska gra która bawi oraz uczy strategii. W dzisiejszych czasach gry komputerowe potęgują wrażenia oraz umożliwiają granie z innymi osobami. Nie zawsze musi tak być, czasem warto oderwać się od komputera i zagrać w gry planszowe wraz ze znajomymi lub rodziną.