Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

   W dzisiejszych czasach nasze dzieci coraz mniej się ruszają, unikają ćwiczeń w szkole oraz niechętnie wychodzą na place zabaw. Zaradzić temu można poprzez zapewnienie dziecku zabawek które w naturalny sposób pobudzą chęć aktywnego spędzania wolnego czasu. Niezależnie czy będą to zabawkowe pistolety dzięki którym dzieci bawić będą się w walkę, wrotki które pozwolą dziecku ścigać się z rówieśnikami czy zabawki sportowe jak piłki itp. które pozwolą na rozgrywanie przeróżnych meczy. Aktywna zabawa nie raz może również wciągnąć rodziców, co będzie również pozytywną motywacją dla dziecka do wysiłku fizycznego który przerodzi się we wspaniałą zabawę.


Bezpośrednie nakłanianie dziecka do aktywnego spędzania czasu może być trudne oraz często przynieść odwrotne efekty od zamierzonych, czasem warto rozważyć formę zachęcenia naszej pociechy do większej aktywności ruchowej przez zabawki które zainteresują dziecko oraz jednocześnie wymuszą w sposób niezauważony aktywność, co jednocześnie przełoży się na lepsze zdrowie naszych pociech.