Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

   Gra komputerowa Minecraft fascynuje nasze dzieci, powodów jest wiele, jednak najważniejszymi są możliwość tworzenia własnego świata oraz przeżywania przygód w świecie wraz ze znajomymi. Warto dać dziecku możliwość podobnych przeżyć w realnym świecie, idealne do tego celu będą klocki, niezależnie czy będą to klocki Lego, Cobi lub innej firmy. Wspólna zabawa klockami wraz z rówieśnikami lub rodzeństwem dziecka umożliwią przeniesienie najważniejszych powyższych aspektów do świata realnego zmniejszając w sposób niezauważalny przez naszą pociechę ilość czasu spędzaną przed komputerem. Zabawa klockami przez rodziców wraz z dzieckiem to również świetny pomysł który nie tylko pozwoli rozwijać zdolności manualne oraz intelektualne dziecka, ale również ułatwi integrację z dzieckiem, pozwoli budować pozytywne relacje oraz będzie mile spędzonym czasem wraz z naszym dzieckiem. Dzieci z chęcią wyjaśnią rodzicom na czym polegać będzie zabawa klockami w której będą obowiązywać zasady gry Minecraft przez co poczują się bardziej wartościowe. Warto pamiętać że każdy zestaw klocków lego niezależnie od serii oraz innych marek klocków nadają się do takiej zabawy, ważne aby umożliwiały budowanie przeróżnych konstrukcji oddając swobodę kreatywnego budowania w ręce dziecka.


Wśród naszych dzieci popularna stała się gra Minecraft, jest to gra komputerowa w której dzieci tworzą świat z bloków które w pewien sposób przypominają klocki, w którym następnie przeżywają przeróżne przygody, można tę zabawę przenieść do świata realnego dzięki klockom.