Sklep ELF Pruszcz Gdański, Zabawki, Szkolne, Biurowe, Papiernicze, Druki, Literki Samoprzylepne, Gry, Naczynia jednorazowe, Imprezowe, Artystyczne, Lego, Playmobil, Plecaki, Modele i wiele więcej...

Artystyczny i Plastyczny blog sklepu ELF Artykuły dla Artystów i Plastyków, techniki artystyczne

Dekupaż zwany również decoupage to technika zdobnicza która polega na nanoszeniu lub naklejaniu wzoru wprost na odpowiednio przygotowaną powierzchnię oraz używaniu odpowiednich środków w celu otrzymania odpowiedniego efektu wizualnego, od postarzania po inne ciekawe efekty wizualne.

Zobacz cały artykuł

Papieroplastyka, bo tak inaczej można nazwać Quilling, to nic innego jak cienkie paski papieru zwinięte w spirale dzięki którym można tworzyć przeróżne arcydzieła plastyczne lub wykorzystać je w innych projektach do ich urozmaicenia.

Zobacz cały artykuł

Każdy artysta który zajmuje się rzemiosłem polegającym na pokrywaniu podłoża rożnymi metalami zna tę technikę która pozwala na osiąganie ciekawych efektów artystycznych. Oferujemy Państwu akcesoria oraz materiały dzięki którym będą mogli Państwo pracować z techniką pozłotnictwa.

Zobacz cały artykuł

Profesjonalne pastele dla artystów to ważny element każdego artysty który tworzy swoje dzieła z ich wykorzystaniem. Zarówno pastele suche jak i twarde dobrze dobrane zapewnią osiągnięcie zamierzonego efektu artystycznego.

Zobacz cały artykuł